Suuremad lõkkesündmused

Kui soovid teada, millised
avalikud lõkkeüritused
sinu läheduses toimuvad,
siis selleks on kõige parem
vahend telefoniäpp
Navicup (Google Play‘st või App Store‘st).

Telefoniäpis avaneval kaardil saad avalike lõkkeürituste nimekirjast leida endale sobivaima ja telefoniäpp juhatab ka kohale!

Vaata selle aasta muinastulede öö kaarti siit.

Lõkkekohtade nimekiri on nähtav ka Navicup lehel (klikka siin)

 

Tegemist on rakendusega, kuhu kogutakse kõik Eestis, Soomes ja Lätis süüdatavad lõkked.

 

Lisaks: 

– Lõkkekoha ja -ürituse registreerimine kaardile on lihtne ja kiire!
– Navicupi äpp juhatab lähimate lõketeni täpselt kohale.

– Saad kohale jõudes üritust hinnata, kommenteerida ja märkida lemmikuks.

– Külastajad, kes üritust äpiga pildistavad, teevad fotode galerii, mis on koheselt ürituse info juures näha ja ka muinastulede öö kaardil.

– Saate iga hetk kaardil olevat infot ise muuta!

 

Korraldajatele lisainfoks:

– Ürituse korraldaja saab meilt soovi korral üsna täpselt infot, kui palju telefoniga äppi kasutavaid inimesi teie üritust külastas.

– Jagame teiega veebikoode, mida saate oma ühismeediaplatvormil, kodulehel või mujal kasutada, kuvamaks oma lõkke asukohta koos selle juurde kantud infoga ja laetud pildiga.

– Saate oma lõkke asukohainfot jagada otse kaardilt Facebooki või jagada meilitsi näiteks külaseltsi või klientide/liikmete listi.

– Näete, milline lähim lõkkekoht on hetkel “kuum”, külastajad saavad kohale jõudes teie üritust hinnata ja märkida lemmikuks.

– Külastajad saavad jätta lõkkeinfo juurde kommentaare ja tänusõnu ainult siis, kui nad on kohapeal.

– Saate iga hetk kaardil olevat infot ise muuta!

Veebirakendust toetab Navicup.com telefoniäpp (leiad Google Play või Apple Store poest), mis juhatab teie üritusest huvitatud inimesed kohale ja pakub geoteenuseid, mida seni ei ole Eestis rakendatud.

Muinastulede ööl üldjuhul mereäärsete ürituste eest piletiraha ei küsita, kui on teisiti, siis vastav info on kirjelduses lisatud ja kaardil on piletiga lõkkeüritused eraldi välja toodud.

 

Või süüta omaenda lõke ja kutsu teised külla:

MT LISA LÕKE NUPP

 

 

 

 

Muinastulede öö veebilehe haldajad ei vastuta avalike lõkkeürituste korraldajate tegematajätmiste eest, mis puudutab ranna ja looduse koristamist peale üritust. Meie kutsume üles loodust hoidma!

MTÜ Tuleranda soovitab pigem massiüritusi vältida. Muinastulede öö kõige parem üritus on omaenda süüdatud lõke mere ääres (loe lisa). Nii on ka ürituse ökoloogiline jalajälg väiksem ja hajutatum.

Paneme kõikidele lõkete süütajatele südamele, et põletamiseks kasutataks vaid puitu, ei jäetaks prahti randadesse vedelema ja peale üritust võetaks endaga kaasa kõik loodusesse mittekuuluv. Erilist tähelepanu palume üritusel osalejatel pöörata küünalde, tõrvikute kasutamisel, et tuletegemisega seotud prügi ei jääks randa.

Taevalaternaid, õhupalle ja ilutulestikku palume mitte kasutada! Ja ürituste korraldajad peavad seda ka kohapeal teada andma.